Beacon Coffee

Hakkımızda

Beacon Coffee

Günün içine gizli küçük keyifler ve lezzetlerin hayatı güzelleştirdiğine, bu küçük şeylerin de en az büyük mutluluklar kadar hayatı anlamlı kıldığına inanıyoruz. Beacon Coffee’yi de insanlara kendilerini huzurlu, keyifli, iyi hissettiren, sıradan bir güne küçük güzel bir ayrıntı ekleyen bir mekan olarak hayal ettik.

Bu hayalle Beacon’ı sadece ziyaretçilerine lezzetli ürünler sunan bir işletme olarak değil, dekorasyonundan çalınan müziklere, elemanlarının güler yüzünden ürünlerin sunuluşuna, aydınlatmasından menüsüne seçilen yiyeceklere kadar her ayrıntının sizlere gününüzü güzelleştiren küçük bir deneyim yaşatmasını amaçladık.

Vizyonumuz, kaliteden ödün vermeden kısa sürede İstanbul'un, sonrasında da Türkiye’nin en yaygın şube ağına sahip, en iyi kahve dükkanı olarak birbirinden eşsiz kahve lezzetlerini sizlere sunmaktır.

Misyonumuz, her zaman dünyanın en kaliteli ve en aromatik kahve çekirdeklerini, güvenilir ve hijyenik bir ortamda kavurup doğru karışımlar ve doğru fiyat politikasıyla sizlere sunmaktır.

"İyi Kahveler" 

"Have a Nice Coffee"

Hakkımızda